TD03G4220BT
MFR.Part #
TD03G4220BT
JLCPCB Part #
C666877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS